DIN 1654-5 Gehalte X10Cr13: Angelast voor gesferoidiseerde karbiden en koudversterkt
De staalsoort X10Cr13 is in de angelaste toestand uitstekend geschikt voor koudvorming. De neiging tot verwerkingsverharding is aanzienlijk lager dan die van austenitische roestvrije stalen en vergelijkbaar met die van koolstofstaal. Deze staal wordt toegepast voor constructieonderdelen die in contact komen met water en damp, en voor milde media in de voedingsmiddelenindustrie, voornamelijk in de aangelaaide toestand (schroeven en gevormde delen). Maximale gebruiktemperatuur: tot 550 °C.
Eigenschappen
Algemeen
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde |
|---|---|---|
| Dichtheid | 20,0 °C | 7,73 g/cm³ |
Mechanisch
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde |
|---|---|---|
| Elasticiteitsmodulus | 20,0 °C | 217 - 217,99 GPa |
| 100,0 °C | 213,2 - 215 GPa | |
| 200,0 °C | 188 - 205,94 GPa | |
| 300,0 °C | 164 - 198,53 GPa | |
| 400,0 °C | 188,79 GPa | |
| Poissonverhouding | 20,0 °C | 0,29 [-] |
| 100,0 °C | 0,29 [-] | |
| 200,0 °C | 0,29 [-] | |
| 300,0 °C | 0,31 [-] | |
| 400,0 °C | 0,31 [-] | |
| Zettingsverkleining | 20,0 °C | 60 % |
| Schuifmodulus | 20,0 °C | 84,82 GPa |
| 100,0 °C | 82,5 GPa | |
| 200,0 °C | 79,57 GPa | |
| 300,0 °C | 75,86 GPa | |
| 400,0 °C | 72 GPa | |
| Treksterkte | 20,0 °C | 600 MPa |
Thermisch
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde | Opmerking |
|---|---|---|---|
| Warmteuitdingscoëfficiënt | 20,0 °C | 1,02E-5 1/K | |
| 100,0 °C | 1,05E-5 1/K | ||
| 200,0 °C | 1,09E-5 1/K | ||
| 300,0 °C | 1,13E-5 1/K | ||
| 400,0 °C | 1,16E-5 1/K | ||
| 500,0 °C | 1,2E-5 1/K | ||
| 600,0 °C | 1,22E-5 1/K | ||
| Max. diensttemperatuur (langdurig) | 0 - 550 °C | ||
| Smeltpunt | 1375 - 1450 °C | Typisch voor martensitisch roestvrij staal | |
| Specifieke warmte | 20,0 °C | 439 J/(kg·K) | |
| 100,0 °C | 474 J/(kg·K) | ||
| 200,0 °C | 498 J/(kg·K) | ||
| 300,0 °C | 517 J/(kg·K) | ||
| 400,0 °C | 538 J/(kg·K) | ||
| 500,0 °C | 564 J/(kg·K) | ||
| 600,0 °C | 598 J/(kg·K) | ||
| Warmtegeleiding | 20,0 °C | 25,9 W/(m·K) | |
| 100,0 °C | 25,3 W/(m·K) | ||
| 200,0 °C | 25,2 W/(m·K) | ||
| 300,0 °C | 25,2 W/(m·K) | ||
| 400,0 °C | 25,4 W/(m·K) | ||
| 500,0 °C | 25,7 W/(m·K) | ||
| 600,0 °C | 25,9 W/(m·K) | ||
| Temperatuurafleidingsvermogen | 20,0 °C | 7,6 mm²/s | |
| 100,0 °C | 6,6 mm²/s | ||
| 200,0 °C | 6,1 mm²/s | ||
| 300,0 °C | 5,8 mm²/s | ||
| 400,0 °C | 5,3 mm²/s | ||
| 500,0 °C | 4,8 mm²/s | ||
| 600,0 °C | 4,1 mm²/s |
Elektrisch
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde |
|---|---|---|
| Elektrische weerstand | 20,0 °C | 5,59E-7 Ω·m |
| 100,0 °C | 6,4E-7 Ω·m | |
| 200,0 °C | 7,32E-7 Ω·m | |
| 300,0 °C | 8,17E-7 Ω·m | |
| 400,0 °C | 8,97E-7 Ω·m | |
| 500,0 °C | 9,74E-7 Ω·m | |
| 600,0 °C | 1,05E-6 Ω·m |
Chemische samenstelling
| Element | Waarde |
|---|---|
| Koolstof | 0,08 - 0,12 % |
| Chroom | 12 - 14 % |
| Fosfor | 0,05 % |
| Silicium | 1 % |
| Zwavel | 0,03 % |
Metaal
- DIN 17230 Graad 100Cr2 Staal – Gegloeid voor Gesferoidiseerde Carbiden (AC)
- EN 10269 21CrMoV5‑7 (Geanneald + AC) – Hoge-temperatuurstaal voor schroeven en moeren
- EN 10263-4 41Cr4 Staal – Geanneald voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC)
- EN 10263-4 Gehalte 42CrMo4: Geanst voor Gesferoidiseerde Carbiden – High-Performance Staal
- EN 10263-4 Gehalte 46Cr2: Geoptimaliseerde Analing voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC)
- EN 10263-3 Gehalte 17Cr3 Staal – Gegloeid voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC)
- EN 10263-3 Graad 20MoCr4: Hoogpresterend Staal met Aangebrande Gesferoidiseerde Karbiden (+AC)
- EN 10263-4 Graad 30CrNiMo8 Staal – Aangebrand voor Gesferoidiseerde Karbiden (+AC)
- EN 10263-4 Gehalte 34Cr4: Hoogpresterend Staal met Gesferoidiseerde Carbiden na Analing (+AC)
- EN 10263-4 Gehalte 34CrNiMo6: Geaald voor Gesferoidiseerde Carbiden om Sterkte te Verhogen
- EN 10263‑4 Gehalte 37Cr4 – Afgelost voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC) – Uitstekende Koudvorming & Sterkteklasse 8.8