EN 10263-4 Graad Cq45: Aangelaten voor Gesferoidiseerde Carbiden (AC) – Verbeterde Koudvormbaarheid
Het koudopperbare staal Cq45 kan met een lage tot middelvormingsgraad volgens de gebruikelijke vormmethodes op één- en meertrapspressen koud worden gevormd. Vanwege de ongunstige verwerkingseigenschappen moet Cq45 worden vervangen door staal 35B2. Het wordt gebruikt voor genormeerde schroeven van sterkteklasse 8.8 (in het lagere afmetingsbereik) en voor moeren van sterkteklassen 8 en 10.
Eigenschappen
Algemeen
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde |
|---|---|---|
| Dichtheid | 20,0 °C | 7,80 g/cm³ |
Mechanisch
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde | Opmerking |
|---|---|---|---|
| Elasticiteitsmodulus | -100,0 °C | 217 GPa | |
| Elasticiteitsmodulus | 20,0 °C | 212 GPa | |
| Elasticiteitsmodulus | 100,0 °C | 207 GPa | |
| Elasticiteitsmodulus | 200,0 °C | 199 GPa | |
| Elasticiteitsmodulus | 300,0 °C | 192 GPa | |
| Elasticiteitsmodulus | 400,0 °C | 184 GPa | |
| Elasticiteitsmodulus | 500,0 °C | 175 GPa | |
| Elasticiteitsmodulus | 600,0 °C | 164 GPa | |
| Poissonverhouding | 23,0 °C | 0,29 [-] | Typisch voor medium-koolstofstaal |
| Kruisdoorsnedevermindering | 20,0 °C | 60 % | |
| Schuifmodulus | 23,0 °C | 75 - 80 GPa | Typisch voor koolstofstaal |
| Trekkracht | 20,0 °C | 590 MPa |
Thermisch
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde | Opmerking |
|---|---|---|---|
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | -100,0 °C | 1,08E-5 1/K | |
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | 20,0 °C | 1,19E-5 1/K | |
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | 100,0 °C | 1,25E-5 1/K | |
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | 200,0 °C | 1,30E-5 1/K | |
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | 300,0 °C | 1,36E-5 1/K | |
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | 400,0 °C | 1,41E-5 1/K | |
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | 500,0 °C | 1,45E-5 1/K | |
| Thermische uitwerkingscoëfficiënt | 600,0 °C | 1,49E-5 1/K | |
| Maximale diensttemperatuur | 500 °C | Typisch voor koolstofstaal | |
| Smeltpunt | 1380 - 1514 °C | Typisch voor medium-koolstofstaal | |
| Specifieke warmtecapaciteit | -100,0 °C | 423 J/(kg·K) | |
| Specifieke warmtecapaciteit | 20,0 °C | 461 J/(kg·K) | |
| Specifieke warmtecapaciteit | 100,0 °C | 479 J/(kg·K) | |
| Specifieke warmtecapaciteit | 200,0 °C | 499 J/(kg·K) | |
| Specifieke warmtecapaciteit | 300,0 °C | 517 J/(kg·K) | |
| Specifieke warmtecapaciteit | 400,0 °C | 536 J/(kg·K) | |
| Specifieke warmtecapaciteit | 500,0 °C | 558 J/(kg·K) | |
| Specifieke warmtecapaciteit | 600,0 °C | 587 J/(kg·K) | |
| Thermische geleidbaarheid | 20,0 °C | 41,7 W/(m·K) | |
| Thermische geleidbaarheid | 100,0 °C | 43,4 W/(m·K) | |
| Thermische geleidbaarheid | 200,0 °C | 43,2 W/(m·K) | |
| Thermische geleidbaarheid | 300,0 °C | 41,4 W/(m·K) | |
| Thermische geleidbaarheid | 400,0 °C | 39,1 W/(m·K) | |
| Thermische geleidbaarheid | 500,0 °C | 36,7 W/(m·K) | |
| Thermische geleidbaarheid | 600,0 °C | 34,1 W/(m·K) | |
| Thermische diffusiviteit | 20,0 °C | 11,6 mm²/s | |
| Thermische diffusiviteit | 100,0 °C | 11,3 mm²/s | |
| Thermische diffusiviteit | 200,0 °C | 10,5 mm²/s | |
| Thermische diffusiviteit | 300,0 °C | 9,5 mm²/s | |
| Thermische diffusiviteit | 400,0 °C | 8,3 mm²/s | |
| Thermische diffusiviteit | 500,0 °C | 7,1 mm²/s | |
| Thermische diffusiviteit | 600,0 °C | 5,8 mm²/s |
Elektrisch
| Eigenschap | Temperatuur | Waarde |
|---|---|---|
| Elektrische resistiviteit | 20,0 °C | 2,50E-7 Ω·m |
| Elektrische resistiviteit | 100,0 °C | 2,95E-7 Ω·m |
| Elektrische resistiviteit | 200,0 °C | 3,65E-7 Ω·m |
| Elektrische resistiviteit | 300,0 °C | 4,53E-7 Ω·m |
| Elektrische resistiviteit | 400,0 °C | 5,56E-7 Ω·m |
| Elektrische resistiviteit | 500,0 °C | 6,74E-7 Ω·m |
| Elektrische resistiviteit | 600,0 °C | 8,13E-7 Ω·m |
Chemische samenstelling
| Element | Waarde |
|---|---|
| Koolstof | 0,42 - 0,50 % |
| Mangaan | 0,50 - 0,80 % |
| Fosfor | 0,04 % |
| Silicium | 0,40 % |
| Zwavel | 0,035 % |
Metaal
- EN 10269 21CrMoV5‑7 (Geanneald + AC) – Hoge-temperatuurstaal voor schroeven en moeren
- EN 10263-4 41Cr4 Staal – Geanneald voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC)
- EN 10263-4 Gehalte 42CrMo4: Geanst voor Gesferoidiseerde Carbiden – High-Performance Staal
- EN 10263-4 Gehalte 46Cr2: Geoptimaliseerde Analing voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC)
- EN 10263-3 Gehalte 17Cr3 Staal – Gegloeid voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC)
- EN 10263-3 Graad 20MoCr4: Hoogpresterend Staal met Aangebrande Gesferoidiseerde Karbiden (+AC)
- EN 10263-4 Graad 30CrNiMo8 Staal – Aangebrand voor Gesferoidiseerde Karbiden (+AC)
- EN 10263-4 Gehalte 34Cr4: Hoogpresterend Staal met Gesferoidiseerde Carbiden na Analing (+AC)
- EN 10263-4 Gehalte 34CrNiMo6: Geaald voor Gesferoidiseerde Carbiden om Sterkte te Verhogen
- EN 10263‑4 Gehalte 37Cr4 – Afgelost voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC) – Uitstekende Koudvorming & Sterkteklasse 8.8
- EN 10263-4 Gehalte 38Cr2 – Afgelost voor Gesferoidiseerde Carbiden (+AC)