EN 573-3 Grade 3.3555 H26 – Mechanische Eigenschappen en Standaarden van Aluminium 5083
Overzicht van EN AW-5083 (3.3555) in H26-toestand
De toestand H26 vertegenwoordigt een drie-kwart hard (3/4 hard) koudverharding gevolgd door gedeeltelijke gloeiing (stabilisatie). Dit is de hoogste gestabiliseerde koudverhardingstoestand voor 5083, wat resulteert in de maximale sterkte die bereikt kan worden zonder de lege toestand (O) of de niet-gestabiliseerde H18 te gebruiken. H26 biedt de hoogste streeksterkte van de H2x-serie, maar met de laagste rekkings en vormbaarheid. Specificaties volgens EN 573-3 en EN 754.
Chemische Samenstelling (gewicht%)
Identiek aan basislegering 5083: Mg 4,5–5,6%, Mn 0,1–0,6%, Cr 0,2%, Fe 0,35%, Si 0,4%, Cu 0,1%, Zn 0,2%, Ti 0,2% (EN 573-3).
Mechanische Eigenschappen (H26)
| Eigenschap | Waarde | Eenheid |
|---|---|---|
| Treksterkte (Rm) | 320 | MPa |
| Streeksterkte (Rp0,2) | ~260–310 | MPa |
| Reik bij breuk (A50) | ~4–8 | % |
| Elasticiteitsmodulus (E) | 70,0 | GPa |
| Schuifmodulus (G) | 26,0–26,5 | GPa |
| Poisson-getal (ν) | 0,33 | – |
| Vormzettingstoughness (K_IC) | 22–35 | MPa·√m |
De minima per norm: EN 485-2 (platen) stelt Rm ≥ 340 MPa, Rp0,2 ≥ 280 MPa, A50 ≥ 6% (dikte 3–12,5 mm). EN 754-2 (profielen) kan afwijken. De bronwaarde van 320 MPa Rm is een typische minimumwaarde; praktische waarden liggen vaak hoger (340–400 MPa).
Fysieke en Thermische Eigenschappen
Onveranderd (materiaaleigenschappen):
| Eigenschap | Waarde | Eenheid |
|---|---|---|
| Dichtheid | 2,64 | g/cm³ |
| Smeltbereik | 575–630 | °C |
| Maximale diensttemperatuur | 150 | °C |
| Warmtegeleiding (20 °C) | 110–140 | W/(m·K) |
| Specifieke warmte (20 °C) | 904 | J/(kg·K) |
| Thermische uitdingscoëfficiënt (20–100 °C) | 23,5–24,5 | 10⁻⁶/K |
| Elektrische geleiding | 15–19 | MS/m |
| Elektrische weerstand | 5,26–6,67 | 10⁻⁸ Ω·m |
Technologische Eigenschappen en Verwerkbaarheid
| Eigenschap | Beoordeling | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Corrosiebestendigheid (zeewater/atmosferisch) | Goed tot zeer goed | Hoogste spanningcorrosiegerisico van de H2x-serie; correcte stabilisatie (H26 vs H16) essentieel. |
| Lasbaarheid | Matig | Sterke HAZ-zachtwording; na lassen sterkteverlies van 30–40%. Herstelkoudverharding beperkt mogelijk. |
| Koudvorming (buigen/draaien) | Matig / Slecht | Buigradius ≥ 6–8× dikte. Tussengluing meestal vereist. Risico op scheuren. |
| Dieptrekking / Opzetten | Slecht / Slecht | Alleen in O-toestand. |
| Harden (flux/zonder flux) | Slecht / Slecht | Wrijflassen: aanvaardbaar. Zacht loden met flux: slecht. |
| Anodiseren (decoratief / beschermend) | Voldoende / Zeer goed | Goede beschermende laag; decoratief minder uniform door koudverhardingsstructuur. |
| Machinabiliteit | Zeer goed | Beste spanbreking van alle toestanden; ideaal voor hogesnelheidsbewerking. |
Toepassingen
- Hoogbelaste constructieve elementen waar geen verdere vorming plaatsvindt
- Machined onderdelen uit vol materiaal (bijv. maritieme fittingen, hydraulische componenten)
- Versterkingen en stringers in scheepsbouw
- Toepassingen waar maximale stijfheid en sterkte bij laag gewicht cruciaal zijn
- Vervanging van staal in lichte constructies
Normen en Verwijzingen
- EN 573-3 – Chemische samenstelling
- EN 754-2 – Mechanische eigenschappen voor profielen
- EN 485-2 – Mechanische eigenschappen voor platen/bladen
- EN 1999-1-1 (Eurocode 9) – Ontwerp van aluminiumconstructies
Let Op: Spanningcorrosie en H26
Vanwege de hoge magnesiuminhoud (4,5–5,6%) en de hoge dislocatiedichtheid na 3/4-hard koudverharding, is H26 gevoeliger voor spanningcorrosiecrakvorming (SCC) in chloriderijke omgevingen dan H22 of H24. De stabilisatiegloeiing (H2 vs H1) verlaagt dit risico aanzienlijk, maar elimineert het niet volledig. Voor kritieke toepassingen in zeewateromgevingen wordt vaak H116 of H321 voorgeschreven (gespecialiseerde warmtebehandeling voor maximale SCC-bestendigheid). Raadpleeg altijd de ontwerpcode (Eurocode 9, DNV, ABS, BV) voor toestandskeuze.
Vergelijking: H24 vs H26 vs H18
| Toestand | Proces | Rm (MPa) | Rp0,2 (MPa) | A50 (%) | SCC-gevoeligheid |
|---|---|---|---|---|---|
| H24 | 1/2 hard + gestabiliseerd | 300–380 | 220–270 | 6–10 | Matig |
| H26 | 3/4 hard + gestabiliseerd | 340–400 | 260–310 | 4–8 | Verhoogd |
| H18 | Volhard (geen stabilisatie) | ≥370 | ≥300 | 3–6 | Hoog |
Metaal
- EN 573-3 Graad 3.0915 H26 Aluminiumlegering – Hoogsterkte Toestand met Volledige Specificaties
- EN 573-3 3.0505 H26: Aluminiumlegering – Eigenschappen en normen
- AW‑1350 H26 Aluminiumlegering – EN 573‑3 Kwaliteit Specificaties & Eigenschappen
- EN 573-3 Grade 3.3555 O3 Aluminium – Belangrijkste Eigenschappen & Normen
- EN 573-3 Gehalte 3.0257 H26 – Premium aluminiumlegering eigenschappen
- EN 573-3 Kwaliteit 3.3315 (H26) – Standaard Aluminiumlegering
- EN 573-3 Gehalte 3.3316 H26 – Specificaties & Mechanische Eigenschappen
- EN 573-3 Kwaliteit 3.3555 H18 Aluminium – Technisch Overzicht
- EN 573-3 Grade 3.3555 H38: Belangrijkste Eigenschappen en Normen Overzicht
- EN 573-3 Gehalte 3.0275 H26 Aluminiumlegering – Hoge Sterkte met R&D Ondersteuning
- EN 573-3 Grade 3.0285 H26 – Uitgebreide Technische Specificaties